WhatsApp

Aydınlatma seçeneğinde tüyolar...

Aydınlatma seçeneğinde tüyolar...

08 Kasım 2020, 22:46
Aydınlatma seçeneğinde tüyolar...

Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan aydınlatmalar, ev ve işyerleriniz için önemli bir detay.

Küçük bir dokunuşla aydınlık, konforlu ve şık bir ev tasarımı için doğru yerde en doğru parçayı kullanmak önemlidir. Seçtiğiniz avize, sarkıt vb. modellerle gün ışığından yararlanamadığınız odaları ferah göstermeniz mümkün.

Ürünü seçerken şık tercihin yanında, ışığın direk göze çarpmaması da özen gösterilmesi gereken başka bir konu. Özellikle çalışma odası gibi alanlarda dikkatin dağılmaması ve yorgunluğa neden olmaması için oldukça az ışık veren bir model tercih edilmesi son derece doğru olacaktır.

Debu Elektrik ve Aydınlatma olarak farklı modellerde armatür, avize ve sarkıtlarımızın yanı sıra masa üstü aydınlatme seçenekelerimiz de mevcut. Kullanacağını alanlarda ışık rengi detayları önemli. Yatak odası veya antre gibi alanlarda sarı veya kırmızı renkli ışıklar kullanılırken, çalışma odası, mutfak veya salon gibi iyi aydınlatılması gereken alanlarda, sarı ya da beyaz ampuller veya led ışıklara yer veriliyor.

Elektrik, aydınlatma, hırdavat ve iş güvenliği sektöründe 25 yıllık deneyime sahip bir kadroyla işe başladık. Amacımız sektörde farklılık yaratıp insan sağlığı ve can güvenliğini ön planda tutarak hayatınızın bir parçası olarak kullandığınız elektriği yaşam alanlarınızda daha güvenli, ihtiyaç ve zevklerinize uygun olarak kullanmanızı sağlamak.

  • 0242 344 33 99

  • 0242 344 30 90

  • debu@debuelektrik.com.tr

  • Sedir Mahallesi Akın Cd No:34 Muratpaşa /ANTALYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı