WhatsApp

Debu Elektrik & Aydınlatma'dan yılbaşı led aydınlatmalar.

Debu Elektrik & Aydınlatma'dan yılbaşı led aydınlatmalar.

21 Aralık 2020, 13:48
Debu Elektrik & Aydınlatma'dan yılbaşı led aydınlatmalar.

Elektrik, aydınlatma, iş güvenliği, elektronik ürünler gibi yüzlerce ürün toptan ve perakende satışı gerçekleştiren Debu Elektrik & Aydınlatma, yeni yıl süslemeleri için kullanılan figürli yılbaşı aydınlatmalarının satışını da sürdürüyor.

Antalya'da veriği toptan ve perakende ürün satışı ile sektörde önemli bir konuma sahip Debu Elektrik & Aydınlatma, yeni yıl süslemeleri için aranılan figürlü aydınlatma seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Özellikle yeni yıl organizasyonu yapan otel, motel, tatil köyü, bar, restoran vb. türdeki mekanların tercih ettiği aydınlatmalar, ayrıca belediye ve diğer kamu kurumlarının cadde ve sokaklar için talep ettiği ürünler olarak dikkat çekiyor.

DAYANIKLI İSKELET

Alüminyum iskelet yapısı üzerine düşenen hareketli, sabit ve farklı renklerde ledler ile yandığında istenen figürü ortaya çıkarak figürlü ledler, farklı seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Geyik, ağaç,  oval, kare hediyelik kutu ve daha pek çok seçeneği olan figürlü aydınlarmalar, taleplere göre özel olarakta üretilebiliyor. Sadece yeni yıl için değil, sürekli kullanım olanağı da sununa figürlü aydınlatmalar, özellikle avm'ler tarafından terci ediliyor.

Siparişlerin kısa sürede müşteriye ulaştırıldığnı belirten firma yetkilisi, m2 üzerinden  figürün şekil ve büyüklüğü fiyatı etkileyebildiğini belirtiyor.

Elektrik, aydınlatma, hırdavat ve iş güvenliği sektöründe 25 yıllık deneyime sahip bir kadroyla işe başladık. Amacımız sektörde farklılık yaratıp insan sağlığı ve can güvenliğini ön planda tutarak hayatınızın bir parçası olarak kullandığınız elektriği yaşam alanlarınızda daha güvenli, ihtiyaç ve zevklerinize uygun olarak kullanmanızı sağlamak.

  • 0242 344 33 99

  • 0242 344 30 90

  • debu@debuelektrik.com.tr

  • Sedir Mahallesi Akın Cd No:34 Muratpaşa /ANTALYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı