WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Çalıştığımız fabrikaların elinde olduğu sürece elbette ürünü en kısa sürede getirtiyoruz. Zaten bazı ürünler özellikle katalog ürünüdür. Katalogtan seçeceğiniz ürünler, mutlaka stokta vardır.

Elbet her ürünün kendi üretiminde bir garanti şekli ve sınırı var. Biz sattığımız ürünlerin zaten arkasındayız. Ürünü aldığınızda sağlam, kullandığınız ilk dilimde sorun yaşamış iseniz buna çözüm üretiyoruz. Ancak kullanıcı hatasından kaynaklı arıza ve kırılmalar, elbet kanunen de garanti kapsamında yer almaz ancak bizler bu konularda bile konunun durumuna göre gereken özveriyi gösteriyoruz.

Lojistik desteğimiz ile belirli tutarlı ürünleri adresinize teslim ediyoruz. Projeleriniz için gerekli olan elektrik, aydınlatma vb. ürünlerde direkt teslimat gerçekleştiriyoruz.

Antalya dışına kargo ile gönderilerimiz mevcut. Sipatiş yoğunluğuna göre lojistiğimiz ile ürünleri teslim edebiliyoruz.

Şu an sanal dünyadan satışımız yok. Ancak sosyal ağlarımız ve web sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürün ve modelleri telefon ile sipariş verebilir, kargo veya benzeri lojistik destekler ile ürünleri adresinize ulaştırıyoruz.

Elektrik, aydınlatma, hırdavat ve iş güvenliği sektöründe 25 yıllık deneyime sahip bir kadroyla işe başladık. Amacımız sektörde farklılık yaratıp insan sağlığı ve can güvenliğini ön planda tutarak hayatınızın bir parçası olarak kullandığınız elektriği yaşam alanlarınızda daha güvenli, ihtiyaç ve zevklerinize uygun olarak kullanmanızı sağlamak.

  • 0242 344 33 99

  • 0242 344 30 90

  • debu@debuelektrik.com.tr

  • Sedir Mahallesi Akın Cd No:34 Muratpaşa /ANTALYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı